O nas

Piotr Wolański APK Dachy Zielone

APK Dachy Zielone – autoryzowana firma wykonawcza i dystrybutor Optigruen (Kraków).

Od 10 lat prowadzi firmę realizującą hydroizolacje dachów płaskich i tarasów antykorzenną membraną EPDM. Specjalizuje się w dachach zielonych – konsultuje projekty, realizuje zielone dachy, współpracuje ze środowiskiem naukowym przy projektach innowacyjnych dla branży, związanych z adaptacją do zmian klimatu i zrównoważonym rozwojem miast.

Autor artykułów popularyzujących tematykę walorów ekologicznych dachów zielonych oraz licznych publikacji na temat antykorzennych hydroizolacji EPDM. Często też zapraszany jest przez media do współpracy jako doświadczony ekspert. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się jako prelegent na konferencjach związanych z tą tematyką. Współzałożyciel i koordynator Grupy Merytorycznej Dachy Zielone w ramach Stowarzyszenia DAFA. Jeden z inicjatorów wydania w Polsce „Wytycznych dla dachów zielonych” FLL. Aktywnie uczestniczył w pracach Zespołu Redakcyjnego DAFA opracowującego polskie wydanie wytycznych. Posiadamy certyfikat DAFA – firma certyfikowana przez Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA.

Bezpośredni importer i autoryzowany dystrybutor:

Nasze usługi są kompleksowe i obejmują:

 

Wybierz sprawdzonego wykonawcęAPK Dachy Zielone firmę z Certyfikatem DAFA!

Przed przystąpieniem do realizacji inwestycji dachu płaskiego, czy dachu zielonego warto sprawdzić rzetelność firmy wykonawczej i producentów poszczególnych materiałów budowlanych. Jak więc zweryfikować odpowiednie uprawnienia? Potwierdzeniem wiarygodności oraz jakości jest z pewnością certyfikat DAFA – Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad.

Zobacz niektóre nasze realizacje

Zobacz nasze referencje

Zobacz aktualne wydarzenia

Zobacz nasze projekty badawcze

Zobacz nasze publikacje