Partnerzy

Nasi partnerzy

Korzystamy z wieloletnich doświadczeń zagranicznych partnerów oraz wdrożeń na rynku polskim. Pracujemy z pasją, zaangażowaniem i dużą dbałością o jakość realizowanych zleceń i dobre relacje ze zleceniodawcami.

Jesteśmy partnerem i autoryzowanym dystrybutorem marki Oprigruen (inna pisownia Optigrun, Optigreen, Optigrün) – renomowanej, niemieckiej firmy specjalizującej się w materiałach i rozwiązaniach systemowych do dachów i tarasów zielonych. W ofercie także substraty dachowe.

Działamy na rynku ogólnopolskim. Obsługiwane przez nas inwestycje mogą Państwo znaleźć m.in. na terenie Krakowa i okolic (Małopolska), Warszawy (mazowieckie), Rzeszowa (podkarpackie), Katowic (śląskie), Opola (opolskie), Kielc (świętokrzyskie), Zakopanego (małopolskie), Wrocławia (dolnośląskie).

Pracujemy na produktach renomowanych, sprawdzonych, atestowanych firm, w kooperacji z doświadczonymi ekspertami. Naszymi partnerami są między innymi Carlisle CM Europe (dawniej Phoenix – producent membran EPDM Resitrix do hydroizolacji dachów i tarasów), Optigruen (Optigrun, niemiecki producent rozwiązań systemowych dla dachów i tarasów zielonych), Enke Werk (niemiecki producent systemów hydroizolacyjnych na dachy płaskie  oraz materiałów do renowacji balkonów i tarasów), Sita (niemiecki producent odwodnień dachów, tarasów i balkonów), Essmann (niemiecki producent odwodnień dachów, tarasów i balkonów), Kronos Ceramiche (włoski producent tarasowych płyt ceramicznych, płyt na dystansach, w tym imitujących beton architektoniczny i drewno egzotyczne).

Materiały stosowane przez nas na dachach i tarasach zielonych spełniają wymagania „Wytycznych dla dachów zielonych” FLL.