Rośliny, mieszanki siewne, sadzonki rozchodników, maty rozchodnikowe:

 

Optigruen mieszanka siewna
Mieszanka siewna Optigruen typ E

cena 111,99 zł brutto za worek o pojemności ok. 40 g

Mieszanka siewna Optigruen na dachy ekstensywne składająca się z nasion 23 gatunków roślin.

Skład: nasiona ok. 23 gatunków roślin (ok. 40 g)

Minimalna ilość zakupu: 1 worek (1 worek nasion wystarcza na 20 m2 dachu lub tarasu ekstensywnego)

Mieszankę siewną należy wymieszać z suchym piaskiem w celu łatwiejszego rozprowadzenia nasion na podłoże. Po wysiewie nasiona należy zagrabić, aby uległy zmieszaniu z wierzchnią warstwą substratu, a następnie obficie podlać wodą.

Pobierz kartę techniczną Optigruen Mieszanka siewna_typ_E

W ofercie także sadzonki rozchodników w multipaletach. Różne gatunki i odmiany rozchodników na dachy zielone ekstensywne. Zrolowane maty rozchodnikowe dające szybki efekt gotowego dachu lub tarasu. Inne rośliny na dachy i tarasy zielone. Ceny ustalane indywidualnie w zależności od ilości i rodzaju zamawianych roślin.

Ceny dla klientów detalicznych, nie zawierają kosztów dostawy, które są ustalane indywidualnie w zależności od ilości zamówionych materiałów i miejsca dostawy.

Jeśli chcesz uzyskać informacje o kosztach transportu zadzwoń lub napisz podając planowaną ilość i miejsce dostawy materiałów.
 
APK Dachy Zielone – dachy i tarasy zielone – autoryzowany wykonawca APK Dachy Zielone – autoryzowany wykonawca hydroizolacji dachów płaskich, dachów zielonych, tarasów w systemie EPDM. Konsultacje, doradztwo projektowe. Dachy zielone wykonawstwo. Hydroizolacje wykonawstwo. Dachy zielone Kraków. Dachy zielone Śląsk. Hydroizolacje Kraków. Hydroizolacje Śląsk.