Dach hydroizolacja EPDM

Hydroizolacja dach płaski, izolacja taras w technologii EPDM

Nasza specjalizacja to hydroizolacja dachów płaskich i izolacja tarasów. Mamy 16 lat doświadczenia. Realizujemy izolację dachów i tarasów na terenie Polski południowej i centralnej (Kraków, Katowice, Wrocław, Małopolska, Śląsk, dolnośląskie, mazowieckie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, opolskie). Prowadzimy sprzedaż materiałów na terenie całej Polski.

Specjalizujemy się w wykonywaniu usług: hydroizolacja dachu płaskiego i hydroizolacja tarasu (izolacje EPDM Kraków, izolacja dachu Kraków, izolacje Kraków, izolacja dachu, dach izolacja, dom płaski dach, dach płaski, izolacja wodochronna dachu, taras izolacja, hydroizolacja dachu, hydroizolacja tarasu).

Technologia przez nas stosowana znajduje m.in. zastosowanie na dachach zielonych i jest uznawana za najpewniejszą metodę hydroizolacji (dach izolacja wodochronna, taras izolacja wodochronna). Stosujemy membranę EPDM Resitrix SKW, sprawdzonego producenta. Jest to materiał sprawdzony przez wiele lat doświadczeń, na ponad 35 mln metrów kwadratowych położonych na całym świecie.

Dobrze zrobiona, szczelna izolacja dachu służy przez wiele lat. Źle zrobiona, przy użyciu przypadkowych materiałów i przez przypadkowe „ekipy budowlane”, przecieka, generuje straty, a prawo do gwarancji trudno jest zrealizować. Warto wybrać doświadczonego wykonawcę. Mamy 16 lat doświadczenia, wiele zrealizowanych inwestycji, przeszliśmy specjalistyczne szkolenia, jesteśmy autoryzowanym wykonawcą, posiadamy aktualne ubezpieczenie. Wybierz pewnego wykonawcę. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Jeśli budujesz dom, na którym znajduje się dach płaski lub taras – membrana EPDM (izolacja EPDM) to dobry wybór, gwarantujący szczelność hydroizolacji i bezpieczeństwo przez wiele lat! Realizujemy dachy płaskie i tarasy kompleksowo, łącznie z paroizolacją i termoizolacją.

Niektóre zalety hydroizolacja EPDM Resitrix SKW (membrana EPDM):

Jesteśmy sprawdzonym i doświadczonym wykonawcą hydroizolacji EPDM, możemy się poszczycić realizacją bardzo skomplikowanych zleceń, w tym na dachach zielonych. Najlepszą rekomendacją naszych usług jest to, że klienci wzajemnie nas sobie polecają. Każde zlecenie kończymy próbą szczelności wodnej, dzięki czemu klienci mogą się przekonać o prawidłowości wykonanych prac. Korzystamy z wieloletnich doświadczeń zagranicznych partnerów oraz wdrożeń na rynku polskim. Pracujemy z pasją, zaangażowaniem i dużą dbałością o jakość realizowanych zleceń.

Mamy 16-letnie doświadczenie i wielu zadowolonych klientów. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA, współtworzymy publikacje wydawane przez DAFA. Hydroizolacja dachu zobacz przykłady naszych realizacji Pobierz ulotkę hydroizolacja EPDM-Resitrix-dachy-zielone

Jeśli szukasz pewnego i doświadczonego wykonawcy hydroizolacji dachu lub tarasu Zadzwoń lub napisz. Odpowiemy na pytania, doradzimy, przyjedziemy na miejsce budowy, przygotujemy ofertę.