Partnerzy

Nasi partnerzy

Korzystamy z naszego 16-letniego doświadczenia na rynku polskim oraz wieloletnich doświadczeń współpracujących z nami zagranicznych partnerów. Pracujemy z pasją, zaangażowaniem i dużą dbałością o jakość realizowanych zleceń i dobre relacje ze zleceniodawcami.

Jesteśmy wieloletnim partnerem i autoryzowanym dystrybutorem marki Oprigruen (inna pisownia Optigrun, Optigreen, Optigrün) – renomowanej, niemieckiej firmy specjalizującej się w materiałach i rozwiązaniach systemowych do dachów i tarasów zielonych.

W ofercie także substraty dachowe, maty rozchodnikowe i sadzonki rozchodników na dachy zielone ekstensywne.

Działamy na rynku ogólnopolskim, dostarczamy materiały na miejsce budowy. Obsługiwane przez nas inwestycje mogą Państwo znaleźć m.in. na terenie Krakowa i okolic (Małopolska), Warszawy (mazowieckie), Rzeszowa (podkarpackie), Katowic (śląskie), Opola (opolskie), Kielc (świętokrzyskie), Zakopanego (małopolskie), Wrocławia (dolnośląskie).

Pracujemy na produktach renomowanych, sprawdzonych, atestowanych firm.

Naszymi partnerami są między innymi Carlisle CM Europe (producent membran EPDM Resitrix do hydroizolacji dachów i tarasów), Optigruen (Optigrun, niemiecki producent rozwiązań systemowych dla dachów i tarasów zielonych), Enke Werk (niemiecki producent systemów hydroizolacyjnych na dachy płaskie  oraz materiałów do renowacji balkonów i tarasów), Sita (niemiecki producent odwodnień dachów, tarasów i balkonów), Kronos Ceramiche (włoski producent tarasowych płyt ceramicznych, płyt na dystansach, w tym imitujących beton architektoniczny i drewno egzotyczne), Apavisa (hiszpański producent płyt ceramicznych) i Sintesi (włoski producent płyt ceramicznych).

Materiały stosowane przez nas na dachach i tarasach zielonych spełniają wymagania „Wytycznych dla dachów zielonych” FLL.